tr?id=2825255711097091&ev=PageView&noscript=1

ZE-20/1 (Z7-51-01) bucket

Catalogue index: kop000012

  • Availability: Moderate ( 12 pcs )
  • Delivery: from PLN18.00 (Inpost Courier)
PLN50.90 gross / pcs

Description

Łyżka Una do oczyszczania skóry.

  • wykonana ze stali chirurgicznej,
  • z jednej strony zakończona polerowaną nierdzewną łyżeczką z wieloma otworami z drugiej łyżeczką z jednym otworem.

Mechaniczne oczyszczanie skóry to zabieg skuteczny i delikatny. Nasza łyżeczka chirurgiczna ma dwie końcówki. Pierwsza zawiera wiele otworów, druga jeden. Dzięki temu proces przebiega sprawnie i szybko.

Łyżeczka kosmetyczna nie może podrażniać i uczulać, dlatego została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Właśnie dlatego klientki mogą czuć się spokojnie i bezpiecznie w Twoim gabinecie. Specjalnie wyprofilowany uchwyt sprawia, że łyżka pewnie leży w dłoni. Dzięki niej skóra twarzy będzie właściwie przygotowana do dalszych zabiegów, na przykład nawilżających.

Oczyszczanie to podstawa

Właściwe oczyszczanie skóry ma duże znaczenie - nadaje jej korzystny wygląd, poprawia przyswajanie składników odżywczych zawartych w kremach i oczywiście odejmuje lat. Łyżka kosmetyczna stanowi tu nieocenioną pomoc, jej wykorzystanie przynosi wiele korzyści. Mamy jedno narzędzie, które można dezynfekować i stosować przy kolejnym zabiegu. To idealne rozwiązanie do Twojego salonu kosmetycznego, nie może go zabraknąć, zatem nie zwlekaj i już teraz złóż zamówienie w naszej hurtowni.

See also

Customers who bought this item also bought ...

Ask about product

Cost of delivery

EU countries ex. Poland : from PLN50.00
Inpost Courier : from PLN18.00