tr?id=2825255711097091&ev=PageView&noscript=1

Frezy

Trwałe i profesjonalne frezy kosmetyczne

Diamentowe frezy kosmetyczne dostępne w sklepie staleks.pl posiadają standardową średnicę trzpienia, wynoszącą 2,35 mm. Pasują do wszystkich frezarek stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Oferowane frezy można poddać sterylizacji w autoklawie. Produkty te różnią się kształtem, a wśród nich należy wymienić między innymi: walec z bardzo grubym nasypem diamentowym, zaokrąglony stożek z bardzo grubym nasypem, frez w kształcie kulki, walec z nasypem czołowym i zaokrągloną krawędzią, ścięty stożek ze średnim nasypem, łezkę ze średnim nasypem i znacznie więcej. Warto zauważyć, że frezy te mogą różnić się także wielkością wybranej końcówki oraz zastosowaną grubością nasypu diamentowego. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie! Zapraszamy do składania zamówień, a w razie jakichkolwiek wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy w dokonaniu optymalnego wyboru.

Frezy do manicure i pedicure – rodzaje i zastosowanie

W naszej bogatej ofercie znajdują się różnorodne rodzaje frezów do manicure. W asortymencie dostępne są modele w kształcie zaokrąglonego stożka z bardzo grubym nasypem. Taki frez do manicure znajdzie zastosowanie podczas pracy ze zgrubiałą płytką paznokciową, a jego kształt pozwoli na precyzyjne działanie. Kolejna propozycja to model w kształcie ściętego stożka – będzie odpowiedni do skracania paznokci. Jednym z podstawowych narzędzi podczas przygotowywania paznokci do manicure jest frez w kształcie kulki. Ma on za zadanie umożliwić precyzyjne opracowanie skórek, od czego w dużej mierze zależy efekt pracy. Nie można też zapominać o diamentowych frezach w kształcie ściętego i zaokrąglonego walca. Do czego sprawdzą się najlepiej? Te frezy do manicure pozwalają na sprawne i precyzyjne zeszlifowywanie i nadawanie właściwego kształtu paznokciom żelowym, akrylowym, ale też naturalnym. Ze względu na zaokrągloną krawędź taki frez do manicure redukuje ryzyko zranienia. W ofercie nie brakuje też modeli, które usprawnią usuwanie żelu oraz akrylu oraz posłużą do nadawania sztucznym paznokciom oryginalnych kształtów.

 

Frezy do paznokci diamentowe cechują się wyjątkową trwałością i skutecznością, co jest kluczowe w pracy z różnymi rodzajami paznokci, zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Ich różnorodność kształtów i rozmiarów pozwala na precyzyjną i delikatną pracę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Szczególnie ważne są frezy do skórek, które umożliwiają dokładne i bezpieczne opracowanie tej delikatnej części paznokcia. Frez do skórek, ze względu na swoją precyzję, pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru skórek bez ryzyka uszkodzenia skóry. Jest to niezwykle ważne dla zdrowia i estetyki paznokci, a także dla komfortu klienta.

Dodatkowo, frez do pedicure jest nieodzownym narzędziem w profesjonalnej pielęgnacji stóp. Dzięki swojej wytrzymałości i precyzji, pozwala na efektywne usuwanie zrogowaceń i zgrubiałej skóry, co jest kluczowe w osiągnięciu gładkich i zdrowo wyglądających stóp.

Każdy z frezów dostępnych w ofercie Staleks został zaprojektowany z myślą o maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwie użytkowania. Ich możliwość sterylizacji w autoklawie zapewnia najwyższy poziom higieny, co jest niezbędne w pracy każdego kosmetologa i podologa.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (71)
Frezy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: