tr?id=2825255711097091&ev=PageView&noscript=1

Pilniki i nakładki ścierne

Staleks oferuje szereg innowacyjnych form pilniczków do przeprowadzenia profesjonalnego manicure. Odporne na wilgoć pilniczki wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, z wykorzystaniem materiałów ściernych europejskiej produkcji. Wszystkie pilniki zostały wykonane z niezwykłą starannością gwarantując niezawodność i skuteczność pracy. Pilniczki dostępne są we wszystkich popularnych gradacjach. Pilniczki mogą być naklejane na metalowy nośnik z prefabrykowanych odcinów lub z rolki Bobbi Nail. Po wykonanej usłudze naklejkę poprostu się odkleja a ewentualną pozostałość kleju usuwa acetonem. Stylistka może stworzyć w ten sposób swój indywidualny pilnik lub pilnik/polerkę. Dodatkowo Staleks zaprojektował innowacyjne rozwiazanie w postaci pilniczków nasuwanych na metalowy nośnik. Pilniczki papmAm są ekonomiczne w zakupie, ergonomiczne w przechowywaniu i gwarantują najwyższy poziom higieny w gabinecie. Pilniki i pilniczki Staleks są niezastąpione w każdym salonie kosmetycznym oraz w domowej pielęgnacji paznokci. Dostępne w różnych gradacjach, pozwalają na precyzyjne modelowanie i wygładzanie paznokci, co jest kluczowe dla uzyskania idealnego manicure.

Innowacyjne rozwiązania, takie jak pilniczki nasuwane na metalowy nośnik, znacząco ułatwiają pracę stylistom. Umożliwiają one szybką i łatwą wymianę pilniczków, co jest szczególnie ważne w pracy z różnymi rodzajami paznokci i w różnorodnych zabiegach kosmetycznych. Dzięki temu, stylistka może dostosować pilnik do indywidualnych potrzeb klienta, co znacznie podnosi jakość świadczonych usług.

Jakość użytych materiałów, w tym wysokiej jakości papier ścierny oraz materiały ścierne europejskiej produkcji, zapewniają długotrwałą skuteczność i wytrzymałość pilników. Ich odporność na wilgoć to kolejny aspekt, który wyróżnia produkty Staleks, czyniąc je bardziej trwałymi i higienicznymi w użytkowaniu.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (89)
Pilniki i nakładki ścierne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: