tr?id=2825255711097091&ev=PageView&noscript=1

Dezynfekcja i sterylizacja

Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi kosmetycznych manicure/pedicure

W wyselekcjonowanej ofercie liderów rynku higieny, firmy Schulke oraz Sterim, znalazły się najwyższej jakości preparaty do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych do manicure i pedicure, jak również produkty zapewniające czystość i higienę gabinetów medycznych, kosmetycznych oraz podologicznych. Preparaty te dają  gwarancję higieny oraz długiego utrzymania narzędzi w nienagannym stanie technicznym, bez korozji i nalotów.

Nasza oferta to  profesjonalne produkty oraz wyroby medyczne wykorzystywane do mycia i dezynfekcji narzędzi oraz różnego rodzaju powierzchni, spośród których znaleźć można m.in. żele i płyny do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji skóry. Dodatkowo, za pośrednictwem naszej strony, mogą Państwo nabyć artykuły i narzędzia do przeprowadzenia procesu sterylizacji oraz monitorowania procesu sterylizacji. 

Dla zapewnienia skuteczności procesu mycia i dezynfekcji narzędzi należy zawsze przestrzegać zaleceń producenta środka dezynfekującego. Nigdy nie przetrzymuj metalowych narzędzi w płynie dezynfekujacym dłużej niż zaleca to producent

Cena
Pokaż wyniki (21)
Dezynfekcja i sterylizacja
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: