tr?id=2825255711097091&ev=PageView&noscript=1

ZE-20/1 łyżka

łyżka UNA

Indeks katalogowy: kop000012

  • Dostępność: Średnio ( 13 szt. )
  • Dostawa: od 18,00 zł (Kurier Inpost Polska)
50,90 zł brutto / szt.

Opis

Łyżka Una do oczyszczania skóry.

  • wykonana ze stali chirurgicznej,
  • z jednej strony zakończona polerowaną nierdzewną łyżeczką z wieloma otworami z drugiej łyżeczką z jednym otworem.

Mechaniczne oczyszczanie skóry to zabieg skuteczny i delikatny. Nasza łyżeczka chirurgiczna ma dwie końcówki. Pierwsza zawiera wiele otworów, druga jeden. Dzięki temu proces przebiega sprawnie i szybko.

Łyżeczka kosmetyczna nie może podrażniać i uczulać, dlatego została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wykorzystywanej do produkcji narzędzi chirurgicznych. Właśnie dlatego klientki mogą czuć się spokojnie i bezpiecznie w Twoim gabinecie. Specjalnie wyprofilowany uchwyt sprawia, że łyżka pewnie leży w dłoni. Dzięki niej skóra twarzy będzie właściwie przygotowana do dalszych zabiegów, na przykład nawilżających.

Oczyszczanie to podstawa

Właściwe oczyszczanie skóry ma duże znaczenie - nadaje jej korzystny wygląd, poprawia przyswajanie składników odżywczych zawartych w kremach i oczywiście odejmuje lat. Łyżka kosmetyczna stanowi tu nieocenioną pomoc, jej wykorzystanie przynosi wiele korzyści. Mamy jedno narzędzie, które można dezynfekować i stosować przy kolejnym zabiegu. To idealne rozwiązanie do Twojego salonu kosmetycznego, nie może go zabraknąć, zatem nie zwlekaj i już teraz złóż zamówienie w naszej hurtowni.

Zobacz także

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również...

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

Kurier Inpost Polska : od 18,00 zł
Kraje EU poza Polska : od 50,00 zł